דף הבית אודותינו תמונות ישראל מועדון חברים מומלצים דף לסוכן ולמזמין הפרטי צור קשר
הצטרפו למועדון חברים

למטיילים ולנופשים אוהבי טבע, נוף ומורשת של ארץ ישראל. נשמח לעזור ולחדש לחברים בידע, בארגון ומבצעים לטיול וחופש בישראל בהתאמה אישית.

צור קשר

אודותינו

חברת "Holyland Treasure" נולדה מתוך חזונם של אנשים שאוהבים את ארץ ישראל!

בעלי חברת התיירות "Holyland Treasure" ומנהליה הינם מורי דרך מורשים מטעם משרד התיירות הישראלי ומטעם משרד החינוך והתרבות בישראל.

צוות מסור ומיומן, שמכיר מתוך שטח את אוצרותיה המגוונים של ישראל וקדושתה לעמים רבים, מוביל את התייר מרגע נחיתתו בשדה התעופה ועד עזיבתו. בעבודה חרוצה ושיתוף פעולה עם חברות ותיקות בתחומי מלונאות, הסעות והסעדה אנו מארחים את לקוחותינו בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובמחירים המתאימים לכל כיס.

מדריכנו, המנוסים בהובלת קבוצות והדרכת מטיילים פרטיים, ילוו את לקוחותינו בשביליה הקסומים של ארץ האבות ויספרו את סיפוריה המרהיבים בשפת האם של המטייל. ביקור בארץ ישראל בחברת "Holyland Treasure" זו חוויה בלתי נשכחת, המפגישה את התייר עם המקומות עליהם חלם מילדותו.

יחד עם מדריכי "Holyland Treasure" המטיילים בישראל יוכלו להגשים את ציפיותיהם וחלומותיהם הכמוסים ביותר. להגיע לירושלים, מרכזה הרוחני של המונותאיזם העולמי. ברגליהם לעלות להר הבית, באצבעותיהם לגעת בכותל המערבי ובכל הווייתם לחוות את קדושתה של כנסיית הקבר. לטבול בנהר ירדן ובסירה לשוט על מימיו של ים הגליל הטבריאני. לבקר בעיר המסתורין והקבלה צפת, לחוות את אווירת הקודש של נצרת ולחוש את ימי בראשית במסע הגמלים במדבר.

חברת "Holyland Treasure" מתמחה ביצירת מסלולי טיול המותאמים לדרישותיהם המגוונות של לקוחותיה. כך, במאגר המסלולים שלנו ניתן למצוא: מסלולים צליינים, אשר מתמקדים בביקור באתרי דת, תפילה וחיבור הרוחני לארץ הקודש. כמו כן, טיולים היוצרים חיבור יצירתי בין הקודש לחול. בהם התייר יוכל לחוות את החיבור הדתי והרוחני ובאותו זמן להכיר את אתרי הטבע וההיסטוריה, שמעטרים בשפע את ארץ ישראל. לנפוש בים התיכון, ולרדת לנקודה הנמוכה ביותר על כדור הארץ – ים המלח, לטבול במי המרפא ולהמשיך לעיירת הנופש המפורסמת של ישראל – אילת, השוכנת על שפת הים האדום, בנוף הרי אילת הקדומים. לאוהבי הרפתקאות "Holyland Treasure" מציע טיול מרהיב לאחת משבעת פלאי עולם – פטרה, עיר בירתם המסתורית של הנבטים. כמו גם, שייט אתגרי בירדן, טיולי ג'יפים, סנפלינג וטיולים בגוון אישי למטייל הפרטי והעסקי.

חברת "Holyland Treasure", בשיתוף פעולה עם המומחים המובילים בתחום ההדרכה והתיירות בארץ, מגישה לשירותכם בלוג מאמרים מרתק הכולל קשת רחבה של נושאים הקשורים לארץ ישראל.
יועצינו במקצועיות ויצירתיות רבה יעזרו לכן ליצור את טיול חלומותיכם בארץ ישראל. כדי להפוך תהליך התכנון לחוויה, יצרנו עבורכם מפה, שפותחת חלון אל למעלה מ – 300 אתרים היפים, הייחודיים והמפורסמים ביותר של ארצנו. כמו גם סרטים, בהם תוכלו לחוות את הטיול הווירטואלי בכל פינותיה הקסומות של ישראל.

 יצירתיות, מקצועיות, אחריות, שירות מסור ואהבת הארץ אלה הם עמודי התווך של חברת "אוצרות ישראל - Holyland Treasure"!