דף הבית אודותינו תמונות ישראל מועדון חברים מומלצים דף לסוכן ולמזמין הפרטי צור קשר
הצטרפו למועדון חברים

למטיילים ולנופשים אוהבי טבע, נוף ומורשת של ארץ ישראל. נשמח לעזור ולחדש לחברים בידע, בארגון ומבצעים לטיול וחופש בישראל בהתאמה אישית.

דף לסוכן ולמזמין הפרטי מאת אוצרות ישראל - Holyland Treasure

חברת תיירות אוצרות ישראל - Holyland Treasure מציעה לכם מגוון רחב של טיולים בישראל המותאמים לתחומי עניין, העדפות והדרישות של הלקוח. צוות מסור ומיומן מלווה את ההמטיילים בישראל לחוויה בלתי נשכחת בטיולים נבחרים. מספק את כל הספקטרום הרחב של שירותי תיירות מקצועיים. אנו מכירים מתוך השטח את אוצרותיה המגוונים של ארץ ישראל וקדושתה לעמים רבים ומטרתנו יצירת טיולים מאורגנים, מרתקים ובהתאמה אישית, שיתאימו לדרישותיהם וציפיותיהם  של הסוכנים ולקוחותינו הפרטיים מכל העולם.

מסלולי טיולים מגוונים, הנמצאים באתר, פותחו על ידי הצוות המקצועי של חברת אוצרות ישראל - Holyland Treasure המתמחה בידיעת הארץ, היסטוריה, הברית החדשה ואתריה הקדושים והתיירותיים של ישראל.
בשיתוף פעולה אתכם אנו רואים הזדמנות להתפתחות מסחרית משותפת והרחבת אופקים של התיירות הישראלית והעולמית, העשרת מידע וייחודיות תרבותית. אנו תמיד פתוחים לתחילת שיתופי פעולה חדשים ופרודוקטיביים עם סוכנויות תיירות, סוכנים, ראשי קבוצות, קהילות ואנשים פרטיים שמתעניינים בארגון טיולים קבוצתיים או פרטיים לישראל. 

מטרתנו להעניק לכם שירות מקצועי בסטנדרטים הגבוהים ביותר, מענה זמין לכל שאלה ובקשה ושיתוף פעולה פורה, מקצועי ורווחי. יחד נוכל להגשים חלומות רבים ולהעניק לתיירים שלכם טיולים מרתקים, חווייתיים, מלאי עניין, רוח ונופש.

יצירתיות, מקצועיות, אחריות, שירות מסור ואהבת הארץ אלה הם עמודי התווך של חברת אוצרות ישראל - "Holyland Treasure"!

להזמנת הטיול הבא שלכם מלאו את הטופס המופיע לפניכם ותוך שלושה ימי עבודה אנו נכין הצעה עבור הקבוצה ומאפייניה ונחזיר לכם תשובה.


 * חובה למלא את הסעיפים המסומנים בכוכבית.


מספר וסוג החדרים